MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 8849758
nr 884 9758
Fåtölj
Skinn, rokokostil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 mars 2014
kl 19:35:32
700 kr